-NIKON N90s

czwartek, 14 października 2010

Foto-migawki

MALEO REGGAE ROCKERS Bochnia

Grupa Maleo Reggae Rockers była gościem tegorocznego Festiwalu Piosenki Maryjnej. Oratorium św. Kingi, w którym odbył się koncert, pękało w szwach.
2 października 2010

WIĘCEJ ZDJĘĆ KLIKNIJ TUTAJ

a to ja :

a to ja :

IME 2010 Tarnów

IME 25 wrzesnia 2010 Tarnów.

W Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu - Tarnów 2010 bezkonkurencyjny był zawodnik tarnowskich Jaskółek - Sebastian Ułamek. Popularny Seba zdobył komplet 15 punktów i został nowym mistrzem Europy. Drugie miejsce zajął Ales Dryml, a na najniższym stopniu podium stanął Andriej Karpow, który w biegu dodatkowym pokonał Renata Gafurowa.